Bazénové vysavače

Výhody

Proč koupit bazénový vysavač?

Hygienické důvody: Pravidelným používáním bazénového vysavače nejen odstraníte mechanické nečistoty z bazénu, ale zároveň filtrujete bazénovou vodu. Výkon bazénových vysavačů se pohybuje v rozmezí od 15 do cca 36 m3/hodinu.

Estetické důvody: Bazénový vysavač posbírá ze dna nečistoty, které by se nezachytily do klasické filtrace (sponky, gumičky, žvýkačky, vlasy, písek, atd.) Vysavač vyčistí i tzn. „slepá místa, kde se nečistoty usazují a hromadí, včetně míst, která jsou náchylná na tvorbu řas. Voda v takto udržovaném bazénu působí čistě a je jisté, že uživatelé budou mít z bazénu dobrý pocit

Ekonomické a časové důvody: Tím, že bazénový vysavač odejme z bazénu velké množství nečistot, dojde k celkovému zlepšení kvality bazénové vody. Při pravidelném používání je téměř nemožné, aby se voda v bazénu zkazila a vznikly problémy s řasou. Majitel bazénu ušetří náklady na chemii a velké množství času, které by bez vysavače musel péči o bazén věnovat.

Hlavní výhody automatických vysavačů: Zařízení není závislé na filtraci (má vlastní pohon, čerpadlo a filtr), nevyžaduje pozornost obsluhy - vložíte do bazénu a pracuje automaticky. Pro obsluhu bazénu úplně odpadá manipulace s hadicí, tyčí a kartáčem – zdlouhavé ruční čištění, popř. čištění neefektivní a obtížné čištění poloautomatem (jistě všichni víte o čem mluvíme).

Zobrazit nabídku produktů

Nechte si vysavač předvést

Stále nejste rozhodnutí a chtěli byste vidět jak funguje bazénový vysavač v praxi? Využijte možnosti předvedení přímo ve vašem bazénu!

Domluvit předvedení vysavače Internetový obchod